Login
 
Arsis Grup Güvenlik Sistemleri
SERT ETİKETLER

Easy sert etiket çeşitleri ile tekstil ve aksesuar reyonlarında mükemmel koruma sağlanır. Patentli kilit özelliği ile yenilenen Easy sert etiketler 10 yıllık garanti ile gelmektedir ve binlerce defa kullanımda sorunsuz çalışmaktadır.

Özellikle spor malzemeleri, küçük ev aletleri veya ambalajlı ürünler için geliştirilen güvenlik teli entegre çözümler ile mağaza günlük operasyonunuz firesiz ve hızlı gerçekleşecektir.

Ayakkabı, şişe ve gözlük gibi özel ürünler için geliştirilen güvenlik etiketleri ürünlerinizi güvenle sergilemenizi sağlayacaktır. Arsis, 58 ülkeye sert etiket ürünlerini geliştirmekte ve geliştirdiği onlarca patent ve robotik otomasyon üretim metodolojisiyle ile sektöründe dünya lideri olmuştur.

Satın alırken dikkat edilmesi gereken kriterler:

  • Kilit mekanizması: Özel kilit ve normal kili opsiyonları bulunur. Üstün kilit mekanizması sayesinde elektrikli açıcı gibi yüksek maliyetli açıcı ürünlere yatırım gerektirmez.
  • Q faktörü: Etiketlerinizde q faktörünün 150 üzerinde olmasına dikkat ediniz. (çivi dahil) Bu sayede etiketlerinizin ürün güvenlik sistemleriyle her yönden problemsiz çalışmasını sağlayacaksınız.
  • Frekans toleransı: Etiketlerinizin %2 toleranslı olmasına dikkat ediniz. 8.2MHz etiketler 8.1 * 7.9MHz aralığında sistemlerinizle problemsiz çalışmasını sağlayacaktır.
  • Garanti süresi : Otomasyon ortamında ve sağlıklı şartlarda üretilen etiketler size yıllarca hizmet edecektir. Arsis etiketleri 10 yıl garantiyle gelmektedır.

Ayrıca, 1. sınıf ABS malzeme, %99,9 bakırlı ve NPO ısıl kararlı komponentler sayesinde ürünlerinizin dayanıklılığı ve performansı mükemmel olacaktır.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN...

Sert etiketlerin özellikleri (PDF, 143KB)

R50 Sert etiket broşürü (PDF, 207KB)

R50 sert etiket

Mini Square - Derin Skanmatik Etiket

Mini Spider etiket

Mini Ferrite etiket

Ana Sayfa | Kullanım koşulları | İletişim | Site haritası