Login
 
Arsis Grup Güvenlik Sistemleri
 

HIRSIZ İHBAR SİSTEMLERİ

Evinize veya işyerinize hırsız mı girdi? Yoksa, artan suç oranına karşı önlem almak mı istiyorsunuz? Mevcut kapı, pencere sisteminizin yeterli olmadığını düşünüyor musunuz? İstediğiniz huzur ve güven ortamı, özel hizmet farkıyla ve 25 yılı aşkın tecrübesiyle Arsis Grup tarafından ayağınıza geliyor.

Evinizin, işyerinizin içinde veya dışındayken, hem sevdiklerinizi, hem de evinizi, işyerinizi ve yatırımlarınızı hırsızlardan korumanın ve maksimum güvenlik altına almanın bedeli, çok uygun fiyatlarla, günde sadece 1 dolara...

Günde 1 dolara aldığınız hizmet:
- 7 gün/24 saat Arsis Alarm Merkezi Aboneliği
- Özel alarm sistemi donanımı
- 25 yıllık güvenlik deneyimi
- Sınırsız Teknik Destek ve Ürün Garantisi
- Üstelik alarm sisteminiz ile sadece hırsızlardan korunmakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın evinize gönderilmesini sağlayacaksınız.

 

 

 

Ücretsiz keşif için bizi arayınız. info@arsis.com.tr

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN...

CCTV broşürü (PDF, 377KB)

Ürün güvenlik sistemleriniz CCTV sistemleriyle entegre edilebilir. Böylece alarmlarınızın neden çaldığını görebilirsiniz.

Açık alan kamera sistemlerinin önemli caydırıcı etkisi vardır. Zira potansiyel mağaza fareleri izlendiklerini hissederler ve kameraların olmadığı, güvenliğin az olduğu mekanları tercih ederler.

CCTV sistemleriyle kayıplarınızı %25 azaltabilirsiniz.

Ana Sayfa | Kullanım koşulları | İletişim | Site haritası