Login
 
Arsis Grup Güvenlik Sistemleri
KABLOLU KORUMA VE TEŞHİR SİSTEMLERİ

Kablolu ürün koruma sistemleri ile ürünlerinizi mağazanızda müşterilerin incelemesi için açıkta teşhir edebilirsiniz. Açık teşhir sistemleri mağaza cirosunu en az %30 arttırmaktadır.

Lütfen Dokunun!

Mağaza içinde açıkta teşhir edilmesi istenen fakat reyon bölümünde muhafazası istenen, cep telefonu, cep telefonu, telsiz telefon, kamera, hesap makinesi, video, monitör vb elektronik ürünlerin korunmasını sağlamaktadır.

Elektronik ve şarjlı teşhir sistemleri

144 ürüne kadar koruyabileceğiniz ve aynı anda canlı demo yapmanızı sağlayacak şarj adaptörleriyle gelen sistemlerdir. Böylece istediğiniz cep telefonu veya kameranın canlı demosunu müşterilerinize yapabilirsiniz. Tüm kablolar, dağıtıcı ve sensör aracılığı ile ana panele bağlanır Kabloların ürünlere takılma ucunda bulunan sensörler üründen çıkarılmaya çalışıldığında sesli ve görsel alarm vererek satış ekibini uyaracaktır. Panel üzerinde bulunan çıkış bağlantısı sayesinde mağaza içinde bulunan güvenlik kamerasının kayıt yapması sağlanabilir. Enfrarujlu uzaktan kumanda özelliği ile kolay kontrol imkanı sağlar. Elektrik kesildiğinde pil ile çalışır. Elektrik kesildiğinde uyarı LED ışıklarını da devre dışı bıraktığından pili ekonomik kullanır.

Elektronik teşhir sistemleri

Bir kontrol modülüne 10 adet uydu, bir uyduya da 8 adet ürün bağlanabilir. Toplamda 1 kontrol modülü ve 10 uydu ile 80 ürün korunabilir.

Mekanik teşhir sistemleri

Sesli alarm içermeyen ve ürünü inceledikten sonra otomatik olarak kordonu toplayan kablolu teşhir sistemleridir. Son derece ekonomik olarak mağazanızdaki ürünleri teşhire mekanik koruma sistemleriyle çıkarabilme imkanı sunmaktadır.

Prezentasyon

Ürünlerinizi dilediğinizce sergileyebileceğiniz, değişik sekil ve renkte gelen teşhir ayakları mevcuttur.

  • Düz, ve uzayabilen spiralli kablolar istenilen renkte seçilebilir.
  • Sony, Nokia ve Apple gibi markaların renk ve biçimlerine uygun sistemler mevcuttur.

Ücretsiz mağaza keşfi için bizi arayınız. Mağaza mimarisine uygun çözümlerimizle ürünlerinizi çekici şekilde sergileme imkanı bulacaksınız.

 

 

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN...

Nedap Fleureas Sistemler (PDF, 383KB)

Akıllı Kisi Sayım Sistemleri

Kablolu Teshir Sistemleri

 

 

 

 

 

Arsis kablo koruma sensör ve teşhir sistemleri birçok farklı biçim ve renkte gelmektedir, böylece ürünlerin albenisi yüksek şekilde sergilenmesine imkan tanımaktadır.

Kablo koruma MP3 çalar kurulumu

Kablo koruma Laptop

Kablo koruma Video Kamera kurulumu

 

Ana Sayfa | Kullanım koşulları | İletişim | Site haritası