Login
 
Arsis Grup Güvenlik Sistemleri
KORUMA KAPLARI

Ürünlerinizi ve güvenliğini saklamayın, sergileyin.

Dünyanın en gelişmiş ve çeşitli ürünleriyle 58 farklı boyutta koruma kapları hizmetinizdedir. DVD'den video oyunlarına, parfümden yazılım kutularına kadar farklı kutu çeşitleriyle patentli ve üstün korumalı koruma kapları ürünlerinizi yıllarca çizilmeden ve güvenle koruyacaktır.

Özel alaşımlı polikarbon malzeme sayesinde ürünlerin pırıl pırıl sergilenmesini sağlar. Ayrıca mağaza ürün güvenlik altyapınıza uygun olarak, ister Akusto-Manyetik, ister Radyo-Frekans, ister Elektro-Manyetik güvenlik etiketleriyle gelirler. Patentli özel açıcılar sayesinde ürünlerin kasada rahat açılması sağlanır. Kasalarda kuyruk oluşması engellenir. Vitrinlerde sergilenen ürünler derli toplu şekilde sergilenir. Ayrıca kuvvetli askılar sayesinde koruma kaplarının askılardan kopması önlenir. Koruma kaplarının boyut çeşitliliği sebebiyle vitrinlerde bol miktarda ürün sergilenebilir ve alan maksimizasyonu sağlanır.

Korunan ürünler arasında;

-Pil
-Traş bıçakları
-CD ve DVDler
-Kartuşlar
-Video Oyunları
-Kulaklıklar
-Yazılım kutuları
-Uzaktan kumanda
-Bellek kartları
-Mp3 ve muhtelif aksesuarlar
-Büyük kutular

 

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN...

Nedap Fleureas Sistemler (PDF, 383KB)

Akıllı Kisi Sayım Sistemleri

Kablolu Teshir Sistemleri

 

 

 

 

 

Arsis kablo koruma sensör ve teşhir sistemleri birçok farklı biçim ve renkte gelmektedir, böylece ürünlerin albenisi yüksek şekilde sergilenmesine imkan tanımaktadır.

Kablo koruma MP3 çalar kurulumu

Kablo koruma Laptop

Kablo koruma Video Kamera kurulumu

 

Ana Sayfa | Kullanım koşulları | İletişim | Site haritası