Login
 
Arsis Grup Güvenlik Sistemleri
MULTİMEDYA SİSTEMLER

İster merkezden multimedya içerik yönetimine sahip LCD ürün güvenlik sistemleri olsun, ister bir mağaza için içerik yönetimine gereksinim olmayan sistem olsun, her türlü multimedya çözüm sunulmaktadır.

LCD Ekranlı sistemler

Easy 8400 mağaza girişinde video ve benzeri multimedya reklam uygulamalarını yayınlayabilen sistemle gelmektedir. Sadece Easy serisinde gelen bu özellik sayesinde kampanyalar ve duyurularınızı, ürün özelliklerini potansiyel müşterilerinizi içeri çekebileceksiniz. Hiçbir bilgisayar bağlantısına gerek kalmadan bellek kartı içindeki fotoğraf ve videoları sesli olarak ekrana getirir. Patentli alttan ışık özelliğiyle etkin güvenlik, uygun maliyetle sağlanır. Sürekli alttan ışık verilmesi sayesinde anten sisteminin çalışır durumda olması görsel caydırıcılık sağlayacaktır. Alarm durumunda ise anten renk değiştirecek ve kızaracaktır. Farklı frekanslarda da çalışabilen sistem, şık tasarımı ve film reklam giydirme özelliği ile mağaza girişinizi çekici hale getirir. Ayarlanabilir ses özelliği ve ışıklandırma imkanlarıyla, güvenlik etiket algılaması sırasında sesli ve görsel uyarı verir. Kişi sayımı özelliği ile mağaza trafiğinizi ölçebilirsiniz. Arsis Bilgi Teknoloji danışmanları, trafik bilgilerinin satış sisteminizle entegrasyonunu sağlayarak dönüştürme oranlarınızı görmenizi sağlayacaktır.

Multimedya İçerik Yönetimine sahip sistemler

Nedap EASi/Media sistem sayesinde merkezden yükleyeceğiniz tüm video ve müzik yayınları mağazalarınıza ağ üzerinden dağıtılabilir. Bir oynatıcı liste ile istediğiniz saat ve dakikada medya dosyalarını yayınlayabilirsiniz. Bu sayede mağazanın en önemli emlak alanı olan kapı girişlerinde, reklam avantajını gelire çevirebilirsiniz.

Özel bir LCD ekran sayesinden hem ürün güvenlik, hem kişi sayımı, hem de posterli statik reklam ve multimedya yayınlı dinamik reklam imkanına sahip olabilirsiniz. Böylece mağazanızın önünden geçen trafiği mağazanıza yönlendirmek mümkün olacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN...

Nedap Fleureas Sistemler (PDF, 383KB)

Akıllı Kisi Sayım Sistemleri

Kablolu Teshir Sistemleri

 

 

 

 

 

Arsis kablo koruma sensör ve teşhir sistemleri birçok farklı biçim ve renkte gelmektedir, böylece ürünlerin albenisi yüksek şekilde sergilenmesine imkan tanımaktadır.

Kablo koruma MP3 çalar kurulumu

Kablo koruma Laptop

Kablo koruma Video Kamera kurulumu

 

Ana Sayfa | Kullanım koşulları | İletişim | Site haritası