Login
 
Arsis Grup Güvenlik Sistemleri
PERAKENDE DÜNYASI

Sürekli değişen güvenlik ihtiyaçlarının adresi Arsis

Perakende dünyasında yaşanan hızlı değişimler rekabetçi bir yapıyı zorunlu kılıyor. Aynı şekilde güvenlik alanındaki gereksinimler de sürekli değişim içindedir. Artık sadece belli amaca yönelik güvenlik sistemleri yerine, birbiriyle etkileşimli, bilgi alışverişi yapan güvenlik yönetim sistemlerine doğru bir trend izlenmektedir. Bu değişim konusunda Arsis, en güncel ve ekonomik çözümlerle size fayda sağlayacak alternatifler sunar.

Arsis perakende ve güvenlik çözümleri, basit el tipi etiketleme cihazlarından özelleşmiş entegre ve akıllı güvenlik sistemlerine kadar bir yelpaze içerir.

Kaybınızı azaltın ve satışlarınızı arttırın

Bizim uzmanlık konumuz kayıplarınızın azaltılmasıdır. Kullandığımız teknoloji ve araçlar sayesinde sadece kaybınızı önlemeye yönelik değil, aynı şekilde satışlarınızı da arttıracak yöntemlerle çalışmaktayız. Kaynakta etiketleme ve kayıp azaltma programlarımız sayesinde güvenlik sistemleriniz ile ilgili mevcut yatırımlarınızın geri dönüşünü hızlandırabileceksiniz.

Güvenlikte maliyet / fayda analizi

Stratejik kayıp önleme araçlarımız sayesinde mevcut kaynaklarınızı en efektif yönlendirmenizi sağlamayı amaçlıyoruz. Bu programlarımız kapalı devre (CCTV) sistemlerinden, erişim kontrol sistemlerine, entegre ürün güvenlik ve genel amaçlı izleme monitörlerine kadar değişmektedir. Arsis güvenlik entegrasyon ekibi size entegre izleme sistemlerini ihtiyacınıza göre tanımlayacaktır. Örneğin ürün güvenlik sisteminizin vereceği alarmların kapalı devre video izleme sistemine ve görüntü aktarım sistemine entegrasyonu sayesinde alarmlarınızı takip edebileceksiniz. Ayrıntılı alarm analizi yapan araçlarımız sayesinde belli iş kurallarını tarif edebiliyoruz. Örneğin sadece dışarı çıkan alarmlarda yapılan kayıtlar güvenlik sorumlunuza otomatik olarak e-posta ile gönderilebiliyor. Aynı şekilde hırsız ihbar sistemlerinizi de bu entegrasyona dahil edebiliyoruz.

Dilerseniz toplam güvenlik yönetim paketi ile tüm bu güvenlik donanımlarınızı Internet ve web-tabanlı yazılımlarla istediğiniz yerden takip edip ilgili iş kurallarını tarif edebiliyorsunuz. Güvenliğin geleceği entegre güvenlik yönetim sistemlerindedir. Bu şekilde mevcut güvenlik yatırımınızdan maksimum faydayı elde etmenizi ve perakende mağazalarınızı güvenle çalıştırmanızı sağlayabiliriz.

Uygun fiyatlı ve üstün kaliteli güvenlik etiketleri

Perakende dünyasında marka imajı herşeydir. Özelleşmiş güvenlik etiketleri sayesinde yüksek kaliteli logo baskı imkanı sunabilmekteyiz. Güvenlik etiketlerini size sunarken tüm güvenlik kalite göstergeleriyle birlikte teslim etmekteyiz. Böylece ister yerel pazarınızda ister küresel pazarda güvenlik etiket ve antenlerinizle ilgili marka imajınızı oluşturabiliriz.

Arsis Grubu'nun sahip olduğu enternasyonel bayi ağı sayesinde etiketleri, antenleri doğru fiyatla temin edip kurulum ve satış sonrası desteği almanız mümkün olacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN...

Arsis toplam güvenlik yönetimi konsepti ile geçiş kontrol sistemlerinden, yangın, cctv ve görüntü kayıt gibi muhtelif güvenlik altyapısının yönetimini kolaylaştırır.

Ana Sayfa | Kullanım koşulları | İletişim | Site haritası