KariyerArsis Grup Ortamı

Arsis Grup, gücünü ilkelerinden alan, üretim ve hizmet anlayışıyla en iyiyi hedefleyen, yaşamın her alanında topluma hizmet vermeyi görev bilen bir topluluktur. Bu ortak değerleri paylaşan ve benimseyen çalışanların oluşturduğu Arsis Ailesi kültürü, karşılıklı saygı, sevgi ve huzurlu bir iş ortamıyla bütünleşir.

Arsis Grup, çalışmasıyla değer yaratmayı ilke edinmiş, kurum kültürünü benimsemiş, kendi geleceğini kurumun vizyonu ile bütünleştirmiş kişilerden oluşan bir ailedir. Ortak değerlerimiz olan liderlik, dürüstlük, saygı, güven, açıklık, sosyal sorumluluk, ekip çalışması, kalite, sürekli gelişim İnsan Kaynakları Yönetimi'nin de temel değerlerini oluşturur.

Grup, kuruluşlarının organizasyonlarını dinamik bir yapıda tutmak için, sürekli gelişim ile çalışanların performanslarını artırmayı, takım ruhunu oluşturmayı, çağdaş, profesyonel ve huzurlu bir iş ortamı sunmayı hedefler. Gruba, dürüst, saygın, iyi yetişmiş, eğitim düzeyi yüksek, insan ilişkileri gelişmiş, takım çalışmasına katılan, dinamik, kendini ve çevresindekileri geliştirmeyi bilen kişiler kazandırmayı amaçlar. Kişilere eşit fırsatlar, kariyer yapma, grup içi rotasyon ve transfer olanağı sağlar.


İş Olanakları

Kişilerin seçimi, görev tariflerinde belirtilen nitelikleri bünyesinde barındıran, işin gerektirdiği öğrenim, bilgi, beceri ve davranışlara sahip kişiler arasından yapılır. Uzmanlık gerektiren alanlarda teknik okuldan mezun olmuş, ingilizce bilen (* pozisyonlar için tercih edilmektedir), bilgi sistemleri araçlarını ve uygulamalarını bilen kişiler tercih edilmektedir.

Arsis Grubu'nda eleman alımı, şirketlerin kendi bünyesindeki İnsan Kaynakları Birimleri tarafından yapılmaktadır. Eleman gereksinimi olduğunda öncelikle grup içinden göreve uygun kişi olup olmadığı araştırılır. Gruba önceden yapılan başvurular değerlendirilir, yeterli olmazsa ilan verilir.

Arsis Grubu içinde çalışma olanağı bulanabilecek bölümler;

  • Satış ve Pazarlama
  • İhracat / İthalat
  • Muhasebe ve Finans
  • Elektronik Mühendis
  • Elektronik Teknisyen

İnternet üzerinden veya diğer yollarla yapılan başvurular veri bankamızda saklı tutularak, açık pozisyon olduğunda değerlendirilmeye alınmaktadır. Başvurular ancak değerlendirmeye alındığında yanıtlanmaktadır.

İş Başvurusu İçin

Başvuru için özgeçmişinizi info@arsis.com.tr adresine gönderiniz.